Wilt u ondergrondse kabels en leidingen laten reviseren? LBA Projectbureau heeft ervaring met revisie van ondergrondse kabels en leidingen bij diverse grote opdrachtgevers. Bekijk bij projecten welke ondergrondse kabels en leidingen we hebben gereviseerd.
De specialisten van LBA Projectbureau werken met moderne landmeetapparatuur voor het inmeten, de uitzetwerkzaamheden en revisie van kabels en leidingen. De leidingen die onze specialisten grondig reviseren zijn onder andere:
LBA Projectbureau werkt onder andere voor energiemaatschappijen en telecombedrijven. We mogen de Gasunie en de Nederlandse Aardolie Maatschappij (transport van olie, water en gas) tot onze klantenkring rekenen.
Meer informatie over revisie van ondergrondse kabels en leidingen
Meer weten over de revisie van ondergrondse kabels en leidingen door LBA Projectbureau? Neem dan contact op met Jan-Willem Oude Bos via info@lbaprojectbureau of bel (0544) 37 78 80.